Meble na wymiar

Meble na wymiar

Fabryka mebli Rustikal realizuje indywidualne zamówienia Klientów, wykonując meble do kuchni oraz pokoju dziennego na wymiar. Z przyjemnością realizujemy nietypowe projekty zabudowy wnętrz. Pomysły i życzenia Klientów są dla nas najważniejsze i pracujemy, bazując właśnie na nich. Jeśli jednak nie są Państwo pewni, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Państwa domu lub mieszkaniu, to chętnie udzielimy fachowej pomocy. Zaproponujemy meble idealnie dopasowane do Państwa wnętrza, nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne i ergonomiczne. Wszystkie meble pokojowe i kuchenne opuszczające naszą fabrykę są produkowane z trwałych materiałów pochodzących od najlepszych producentów, dlatego mogą być Państwo pewni ich wieloletniej, niezawodnej eksploatacji. Przystępując do produkcji mebli pod wymiar, zaczynamy od wykonania szczegółowych pomiarów. Następnie przygotowujemy projekt i wizualizację 3D pomieszczenia, dlatego już na pierwszym etapie zamówienia Klient może się przekonać, czy efekt będzie zgodny z jego oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na sugestie i gotowi dopracowywać projekt tak długo, aż uznają Państwo, że tak – to jest właśnie wnętrze, które sobie wymarzyliśmy.

Kiedy warto wybrać meble na wymiar?

Kiedy warto się zdecydować na zakup mebli na wymiar? Przede wszystkim wówczas, gdy w sklepie brakuje np. regału czy szafy o pożądanych wymiarach, a jeśli już się znajdzie, to po prostu nam się nie podoba. Często zakup mebli w znanych, sieciowych salonach utrudnia mały metraż pomieszczenia. Wówczas można albo kupić mebel o proponowanych przez producenta wymiarach – przeważnie kosztem dobrej ustawności i funkcjonalności pokoju – lub zamówić mebel o dokładnie takich wymiarach, jakie są potrzebne, dając sobie szansę na stworzenie wygodnego, eleganckiego pomieszczenia. Mieszkańcy małych mieszkań wiedzą, jak ważny jest każdy metr kwadratowy pokoju, dlatego nie warto pozwalać sobie na szybki, nieprzemyślany zakup.

Z doświadczenia wiemy, że szczególnie problematyczne bywają jednak nie salony, a kuchnie – to właśnie one najczęściej wymagają niestandardowej zabudowy. Nierzadko tylko meble zaprojektowane i wykonane na wymiar mogą sprawić, że kuchnia będzie funkcjonalna. Gotowe zestawy nowoczesnych kuchni to wygodne rozwiązanie, a poszczególne moduły dają wiele możliwości aranżacyjnych, jednak niezwykle rzadko idealnie mieszczą się w pomieszczeniu. Dzięki fabryce Rustikal mogą Państwo zaprojektować kuchnię, która doskonale pomieści wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Nasza oferta jest korzystna także dla właścicieli nietypowych mieszkań: tych znajdujących się na poddaszu czy pod skosami. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa meble o niestandardowych wymiarach i nietypowych bryłach. Meble na wymiar mają jeszcze inną zaletę: to Klient decyduje o tym, ile półek, szuflad, szafek znajdzie się wewnątrz zabudowy. Szczególnie docenią to ci, którzy cenią sobie porządek i przechowują wiele przedmiotów.

Meble skrojone na miarę

Meble na zamówienie, dostosowane do długości i szerokości ścian, nie tylko optymalnie wypełnią dostępną przestrzeń, lecz także pomogą zachować spójność stylu wszystkich elementów wyposażenia. Zamawiając produkty u jednego producenta, zyskują Państwo pewność, że już niebawem będą się Państwo cieszyć stylowym, harmonijnym wnętrzem. Serdecznie zachęcamy do zamówienia mebli na wymiar szczególnie mieszkańców Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Płońska, Sierpca, Torunia, Włocławka oraz całych województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i mazowieckiego.