kuchnia

Kuchnia modna i ergonomiczna? To możliwe!

Projektując kuchnię stawiamy przede wszystkim na nowoczesny look, funkcjonalność oraz jakość wykonania. Jako że kuchnia jest sercem domu i pomieszczeniem, w którym spędzamy najwięcej czasu, projekt kuchni musi być przygotowany perfekcyjnie i dokładnie przemyślany. Często korzystamy z pomocy specjalistów, jednak przy dostępnych inspiracjach, możemy sami zaplanować swoją kuchnię marzeń.

Najchętniej wybieranymi rozwiązaniami w kuchni z całą pewnością jest wybór szafek górnych do sufitu. Dzięki temu w naszej kuchni będzie łatwo w utrzymaniu czystości i porządku. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie dużej ilości szuflad o różnej wielkości. Dodatkowo zastosowanie systemów cargo sprawi, że ciężkie garnki będą łatwo dostępne. Warto wspomnieć o blatach wykonanych z kamienia, drewna lub konglomeratu. Będą idealnym połączeniem z lakierowanymi frontami. Nowoczesny design to hit w ostatnich latach, jaki często spotykamy w projektach kuchennych. Często stosujemy odcienie bieli, które połączone z czarnymi lub drewnianymi blatami, stanowią parę idealną. Interesująco wygląda także kuchnia, która jest cała drewniana, z lakierowanymi frontami. Luksusowe i eleganckie wnętrza w naszej kuchni będą strzałem w dziesiątkę. To na co musimy zwrócić uwagę przy projekcie kuchennym to także funkcjonalność. Jest to niezwykle ważne, ponieważ kuchnia powinna być bardzo ergonomiczna. Aby tak było musimy dokładnie zastanowić się w jakiej kolejności należy ustawić wszystkie sprzęty AGD. Tylko przemyślany projekt kuchni sprawi, że będzie to pomieszczenie niezwykle praktyczne.


Idealne akcesoria

Idealnym uzupełnieniem w naszej kuchni, z całą pewnością będzie wybór odpowiednich dodatków i akcesoriów. To właśnie dzięki nim, nasza kuchnia będzie przytulna. Najpopularniejszym wyborem są zielone i pięknie pachnące zioła. W zależności od naszego stylu, możemy dobrać kolorowe ściereczki, stylowy duży zegar lub designerski chlebak. Jednak najważniejsze abyśmy czuli się komfortowo w naszej kuchni.