ekspozyjca mebli

Kupno mebli z ekspozycji. Czy warto?

Meble z ekspozycji nie oznaczają, że towar jest gorszy, wręcz przeciwnie. Sprawdź w naszym wpisie, dlaczego warto korzystać z obniżek w salonach meblowych.

Meble z ekspozycji są tańsze

Sklepy meblarskie od czasu do czasu zmieniają swoje ekspozycje. Aby jednak móc zaprezentować klientom nowe kolekcje, trzeba sprzedać te z wystawy. Ponieważ sklepom zależy na czasie, oferują one meble z ekspozycji w niższych, promocyjnych cenach po to, aby szybko znaleźć na nie nabywców. Dlatego też kupowanie mebli kuchennych z ekspozycji oznacza duże oszczędności w portfelu.

Kupując meble z wystawy nie kupujesz kota w worku

Zaletą kupna mebli z ekspozycji jest możliwość zorientowania się, jak takie meble prezentują się w przestrzeni, jak wiele zajmują miejsca i do jakiego wystroju pasują. Możesz je dokładnie obejrzeć i zmierzyć, a także wypróbować od razu ich funkcjonalność. Na jaką długość wysuwają się szuflady? W jaki sposób otwierają się drzwiczki? Czy meble są ergonomiczne? Odpowiedzi na te pytania zyskasz od razu, a nie dopiero po złożeniu mebli.

Meble z ekspozycji to same oszczędności!

Meble z ekspozycji oznaczają także oszczędność czasu. Ponieważ przyjeżdżają już w całości, nie musisz poświęcać czas na ich składanie. Generuje to dodatkowe oszczędności, gdyż nie musisz płacić za usługę montażu mebli, w sytuacji, gdy nie byłbyś ich w stanie złożyć samodzielnie.

Oprócz mebli z ekspozycji, w naszej ofercie znajdą Państwo również meble w stylu klasycznym i nowoczesnym do kuchni, pokojów i salonów. Proponujemy meble drewniane i tapicerowane, a także materace, stelaże, meble skrzyniowe oraz artykuły dekoracyjne. Polecamy zwłaszcza meble na zamówienie. Idealnie dopasowane wymiarami do twojej kuchni lub salonu całkowicie odmienią jego wygląd. Meble możesz zakupić na miejscu w naszym salonie lub zamówić je przez Internet. Dowieziemy je między innymi do Warszawy, Łodzi, Płocka, Inowrocławia, Bydgoszczy, Włocławka, Płońska czy Torunia.