Szafa - ważny element

Szafa – ważny element domowego umeblowania

Szafa to istotny element wyposażenia meblowego każdego domu i mieszkania. W niej przechowujemy nie tylko ubrania, ale również różnorodne sprzęty i akcesoria domowe.

Szafa szafie nierówna

Szafa to jeden z najbardziej przydatnych mebli w naszych mieszkaniach. Nawet tam, gdzie występują duże garderoby, przyda się solidna szafa. Ten rodzaj mebli występuje w różnych wariantach, kształtach, rozmiarach. Najczęściej ustawiane są w sypialniach lub przedpokojach, chociaż w niektórych mieszkaniach istnieje konieczność zastosowania ich w salonie, kuchni czy nawet pokoju kąpielowym.

Zwykle każdy domownik potrzebuje swojej szafy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Najlepiej, jeśli jest ona usytuowana w sypialni, aby po wstaniu z łóżka nie trzeba było krążyć po mieszkaniu w poszukiwaniu różnych części garderoby. A w dobrze zaprojektowanej szafie można zmieścić praktycznie wszystko. W szafach w przedpokoju często ukryte są różnorodne sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, żelazko, walizki.

Przestronne szafy do dużych i małych pomieszczeń

Przestronna szafa niekoniecznie musi wyróżniać się wielkimi gabarytami. Zwykliśmy uważać, że tylko duże szafy są w stanie zapewnić wystarczającą ilość miejsca do przechowywania ubrań, obuwia i innych akcesoriów domowych. Tymczasem bardzo wiele zależy od tego, w jaki sposób zostanie zaplanowana przestrzeń w takim meblu. Dlatego w pomieszczeniach o mniejszych metrażach lub też wnętrzach nieustawnych dobrym rozwiązaniem jest wykonanie mebli na wymiar. W ten sposób można w przemyślany sposób zagospodarować każdy dostępny centymetr, każdą niezbyt przydatną wnękę.

Przed wyborem odpowiedniej szafy warto jak najlepiej określić własne potrzeby. Należy zastanowić się, co właściwie będziemy przechowywać w danej szafie, ile potrzeba miejsca na wieszaki, ile szuflad, półek czy innych elementów. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu mebli idealnie skrojonych na miarę. Są one dostosowane do długości i szerokości ścian, dlatego też nie tylko optymalnie wypełnią dostępną przestrzeń, lecz także pomogą zachować spójność stylu wszystkich elementów wyposażenia. Tworzymy meble o niestandardowych wymiarach i nietypowych bryłach, odpowiadając na różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów.